SLH-030-1.50-G-D-A-K
DigiKeys varenummer
612-SLH-030-1.50-G-D-A-KTR-ND - Tape & Reel (TR)
612-SLH-030-1.50-G-D-A-KCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-SLH-030-1.50-G-D-A-KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SLH-030-1.50-G-D-A-K
Beskrivelse
0.50 MM MICRO BLADE & BEAM ULTRA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
60 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SLH-030-1.50-G-D-A-K Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Fatning, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
2mm
Antal positioner
60
Højde over kort
0,072" (1,83mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)