TLH-020-0.50-G-D-A-K
DigiKeys varenummer
612-TLH-020-0.50-G-D-A-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
TLH-020-0.50-G-D-A-K
Beskrivelse
0.50 MM MICRO BLADE & BEAM ULTRA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Headerstik, Båndkontakter midt Overflademontering Guld
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Emballage
Strip
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Headerstik, Båndkontakter midt
Samlede stakhøjder
2mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,056" (1,42mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)