SEAM-50-11.0-S-08-2-A-K-TR
SEAM-50-11.0-S-08-2-A-K-TR
SEARAY
SEAM-50-11.0-S-08-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM14479TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM14479CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-50-11.0-S-08-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 400P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
400 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAM-50-11.0-S-08-2-A-K-TR Modeller
Antal rækker
8
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Samlede stakhøjder
16mm, 17mm, 17,5mm, 18,5mm
Antal positioner
400
Højde over kort
0,575" (14,61mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)