SEAF-50-06.0-S-08-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM15060TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM15060CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-06.0-S-08-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
400 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-06.0-S-08-2-A-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
8
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Samlede stakhøjder
8mm, 9mm, 9,5mm, 12,5mm, 13mm, 15mm, 17mm, 19mm
Antal positioner
400
Højde over kort
0,238" (6,05mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)