SEAF-50-01-S-10-1-RA-GP-K-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 7
Datablad
På lager: 189
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering, Retvinklet Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEARAY
SEAF-50-01-S-10-1-RA-GP-K-TR
DigiKeys varenummer
SEAF-50-01-S-10-1-RA-GP-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-01-S-10-1-RA-GP-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 500P R/A SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-01-S-10-1-RA-GP-K-TR Modeller
Kategori
Antal rækker
10
Producenter
Monteringstype
Overflademontering, Retvinklet
Serie
Funktioner
Kortstyr, Tilslutningsflange, Pick and Place
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Højde over kort
0,611" (15,53mm)
Antal positioner
500
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)