SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-K-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 7
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 189
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering, Retvinklet Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEARAY
SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-K-TR
DigiKeys varenummer
SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 500P R/A SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-K-TR Modeller
Kategori
Antal rækker
10
Producenter
Monteringstype
Overflademontering, Retvinklet
Serie
Funktioner
Kortstyr, Tilslutningsflange, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Højde over kort
0,611" (15,53mm)
Antal positioner
500
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)