Billede for MW-04-03-G-D-245-065 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MW-04-03-G-D-245-065
DigiKeys varenummer
MW-04-03-G-D-245-065-ND
Producenter
Producentens varenummer
MW-04-03-G-D-245-065
Beskrivelse
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,039" (1,00mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MW-04-03-G-D-245-065 Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,310" (7,874mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,065" (1,651mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,245" (6,223mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
8
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,039" (1,00mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort, Naturlig
Rækkeafstand
0,039" (1,00mm)