LCD15-24S05W
DigiKeys varenummer
4457-LCD15-24S05W-ND
Producenter
Producentens varenummer
LCD15-24S05W
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 15W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 3A 9V - 36V Indgang
Kategori
Spænding - Isolering
1.6 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
86%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus
Strøm - Output (maks.)
3A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
15 W