FFSD-20-D-08.90-01-N kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 3
Billede for FFSD-20-D-08.90-01-N er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FFSD-20-D-08.90-01-N
DigiKeys varenummer
612-FFSD-20-D-08.90-01-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
FFSD-20-D-08.90-01-N
Beskrivelse
.050" LOW PROFILE TIGER EYE IDC
Detaljeret beskrivelse
40 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,742' (226,16mm, 8,90")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
Længde
0,742' (226,16mm, 8,90")
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)