FFSD-20-D-08.77-01-N kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 3
40 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,731' (222,76mm, 8,77")
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FFSD-20-D-08.77-01-N
DigiKeys varenummer
FFSD-20-D-08.77-01-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
FFSD-20-D-08.77-01-N
Beskrivelse
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FFSD-20-D-08.77-01-N Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
Længde
0,731' (222,76mm, 8,77")
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)