ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
DigiKeys varenummer
SAM13689TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13689CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13689DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
Beskrivelse
CONN HDR 20POS SMD GOLD
EDA/CAD-modeller
ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR Modeller
Funktioner
Kortstyr, Smæklåse
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Samlede stakhøjder
10mm, 12mm, 15mm
Højde over kort
0,351" (8,91mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)