ERF8-010-05.0-S-DV-TR
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
DigiKeys varenummer
SAM13531TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13531CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM13531DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
20 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
ERF8-010-05.0-S-DV-TR Modeller
Funktioner
Kortstyr
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Samlede stakhøjder
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Antal positioner
20
Højde over kort
0,210" (5,33mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)