ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR
DigiKeys varenummer
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR
Beskrivelse
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Positioners stikforbindelse Headerstik, Båndkontakter midt Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERM8-010-05.0-L-DV-EGPS-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Styreanordning
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Headerstik, Båndkontakter midt
Samlede stakhøjder
10mm, 12mm, 15mm
Antal positioner
20
Højde over kort
0,351" (8,91mm)
Afstand
0,031" (0,80mm)