C1210X225K1RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1210X225K1RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210X225K1RACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210X225K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210X225K1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210 10%
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210X225K1RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,091" (2,30mm)