CL32B106KAJNFNE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 29.010
Datablad
Opgradering
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 4.000
Datablad
Opgradering
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 7
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
På lager: 125
Taiyo Yuden
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL32B106KAJNFNE
DigiKeys varenummer
1276-3385-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL32B106KAJNFNE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL32B106KAJNFNE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)