CL32A106KA9LNNE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 2.115
Datablad
Similar
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 101.147
Datablad
Direkte
Taiyo Yuden
Opgradering
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Würth Elektronik
KEMET
TDK
Murata Electronics
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL32A106KA9LNNE
DigiKeys varenummer
1276-2882-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL32A106KA9LNNE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL32A106KA9LNNE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)