CL32A106KAJNNNE
DigiKeys varenummer
1276-3360-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-3360-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-3360-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL32A106KAJNNNE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL32A106KAJNNNE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)