CL10B103KC8WPNC er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)