CL10B103KC85PNC er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 0
Datablad
Direkte
Murata Electronics
På lager: 0
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL10B103KC85PNC
DigiKeys varenummer
1276-1925-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL10B103KC85PNC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CL10B103KC85PNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)