CL10A105KO8NNWC
DigiKeys varenummer
1276-CL10A105KO8NNWCTR-ND - Tape & Reel (TR)
1276-CL10A105KO8NNWCCT-ND - Afskåret tape (CT)
1276-CL10A105KO8NNWCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL10A105KO8NNWC
Beskrivelse
CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL10A105KO8NNWC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)