CL05B333KA5NNWC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 82.019
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Würth Elektronik
På lager: 24.946
Datablad
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
TDK
TDK
0.033 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL05B333KA5NNWC
DigiKeys varenummer
1276-CL05B333KA5NNWCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL05B333KA5NNWC
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL05B333KA5NNWC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)