C0402C333K3REC7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 37.188
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 88.110
Datablad
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
YAGEO
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
0.033 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C333K3REC7411
DigiKeys varenummer
C0402C333K3REC7411-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C333K3REC7411
Beskrivelse
CAP CER 0402 33NF 25V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C333K3REC7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)