IS61LPS25636A-200TQ2LI er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
På lager: 49
Renesas Electronics Corporation
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 200 MHz 3.1 ns 100-LQFP (14x20)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61LPS25636A-200TQ2LI
DigiKeys varenummer
IS61LPS25636A-200TQ2LI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61LPS25636A-200TQ2LI
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Clock-frekvens
200 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
3.1 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)