71V67603S150BQG8 det er forældet og fremstilles ikke længere.
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 150 MHz 3.8 ns 165-CABGA (13x15)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V67603S150BQG8
DigiKeys varenummer
71V67603S150BQG8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
71V67603S150BQG8
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PAR 165CABGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Clock-frekvens
150 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Adgangstid
3.8 ns
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)