IS61LPS25636A-200B3LI-TR er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 200 MHz 3.1 ns 165-TFBGA (13x15)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61LPS25636A-200B3LI-TR
DigiKeys varenummer
IS61LPS25636A-200B3LI-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
IS61LPS25636A-200B3LI-TR
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165TFBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
200 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Adgangstid
3.1 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)