71V67602S133PFG8 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alliance Memory, Inc.
På lager: 0
Similar
Alliance Memory, Inc.
Datablad
På lager: 49
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V67602S133PFG8
DigiKeys varenummer
71V67602S133PFG8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
71V67602S133PFG8
Detaljeret beskrivelse
Clock-frekvens
133 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Adgangstid
4.2 ns
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)