R2016-20.000-10-3030-EXT-TR
DigiKeys varenummer
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
R2016-20.000-10-3030-EXT-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)