SX1B20.000F1010F30
DigiKeys varenummer
5852-SX1B20.000F1010F30TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX1B20.000F1010F30
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHz 10pF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)
Frekvenstolerance
±10ppm