Q2-F3X-1/4-01-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
Q2F3X014B-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q2-F3X-1/4-01-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK POL 1/4" BLK 4' 1=1PC
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,250" (6,35mm) 3 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,026" (0,66mm)
Funktioner
Korrosionsbestandig, Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
70°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,250" (6,35mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,080" (2,03mm)