5102H5-12V
DigiKeys varenummer
5102H5-12V-ND
Producenter
Producentens varenummer
5102H5-12V
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN WIRE LEADS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn 12V 15mA Trådledere - 6" (152,40mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
5102H5-12V Modeller
Kategori
Spænding
12V
Producenter
Visual Communications Company - VCC
Strøm
15mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Pose
Paneludstansning-dimensioner
0,25" (6,35mm)
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med hvælvet top
Type
LED
Millicandela-normering
4mcd
Lampefarve
Grøn
Bølgelængde - Peak
565nm
Klassificeringer
DC
Termineringsudformning
Trådledere - 6" (152,40mm)