Q2-F3X-1/16-01-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
Q2F3X116B-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q2-F3X-1/16-01-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/16" X 4' BLK 1=1PC
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 3 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,018" (0,46mm)
Funktioner
Korrosionsbestandig, Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
70°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Indvendig diameter - Krympet
0,018" (0,45mm)