Q2-F-3/32-01-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
Q2F332B-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q2-F-3/32-01-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK 0.093" X 4' BLK 1=1PC
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,093" (2,36mm) 2 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,019" (0,48mm)
Funktioner
Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
70°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,093" (2,36mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,049" (1,24mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 898
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HEATSHRNK 0.093" X 0.5' BLK 32PC
På lager: 192
HEATSHRINK 0.093" X 50' BLACK
På lager: 0
HEATSHRINK 0.093" X 100' BLACK
På lager: 316
HEATSHRINK 0.093" BLACK
På lager: 20000
HEATSHRINK 0.093" BLACK FOOT