Q2-F-1/8-01-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
Q2F018B-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q2-F-1/8-01-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK POL 1/8" BLK 4' 1=1PC
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,125" (3,18mm) 2 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,019" (0,48mm)
Funktioner
Flammehæmmende
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
70°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,125" (3,18mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,062" (1,57mm)