Q2-F-1/16-01-QX50FT det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Daburn Electronics
På lager: 0
Datablad
Direkte
Daburn Electronics
På lager: 0
Datablad
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Sort 50,0' (15,2m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Qualtek Heat-Shrinkable Products | Digi-Key Daily
Q2-F-1/16-01-QX50FT
DigiKeys varenummer
Q2-F-1/16-01-QX50FT-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q2-F-1/16-01-QX50FT
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/16" X 50' BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,016" (0,41mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Flammehæmmende
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
70°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Længde
50,0' (15,2m)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)