SH275-1/16
DigiKeys varenummer
W181-2R0-ND
Producenter
Producentens varenummer
SH275-1/16
Beskrivelse
HEATSHRK BLK 1/16"X2" 50=50PC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Sort 0,167' (50,80mm, 2,00")
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Serie
Materiale
Emballage
Bulk
Funktioner
Slidbestandig, Flammehæmmende
Varestatus
Aktiv
Farve
Type
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Længde
0,167' (50,80mm, 2,00")
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)