Q-PTFE-8AWG-02-QB48IN-5
DigiKeys varenummer
Q1137-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q-PTFE-8AWG-02-QB48IN-5
Beskrivelse
HEATSHRINK 8AWG 48" 1=1PC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Halvstiv 0,240" (6,10mm) 2 til 1 Klar 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,015" (0,38mm)
Driftstemperatur
–65°C – 260°C
Type
Krympetemperatur
350°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Indvendig diameter - Leveret
0,240" (6,10mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,140" (3,56mm)