Q-PTFE-16AWG-02-QB48IN-25 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 0
Datablad
Krympeomslag Rør, Halvstiv 0,093" (2,36mm) 2 til 1 Klar 4,00' (1,22m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Qualtek Heat-Shrinkable Products | Digi-Key Daily
Q-PTFE-16AWG-02-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
Q935-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q-PTFE-16AWG-02-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK 16AWG 48" 1=1PC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,012" (0,30mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Kemisk resistent, Flammehæmmende
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
–65°C – 260°C
Type
Krympetemperatur
350°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,093" (2,36mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,060" (1,52mm)