Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
QKY364C-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q-150K-3/64-02-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK PVDF 3/64"X4' 1=1PC
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,046" (1,17mm) 2 til 1 Klar 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,010" (0,25mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Krympetemperatur
135°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,046" (1,17mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,023" (0,58mm)