Q-150K-1/4-02-QB48IN-25
DigiKeys varenummer
QKY014C-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q-150K-1/4-02-QB48IN-25
Beskrivelse
HEATSHRINK PVDF 1/4" X 4' 1=1PC
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,250" (6,35mm) 2 til 1 Klar 4,00' (1,22m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,010" (0,25mm)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Krympetemperatur
135°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Indvendig diameter - Leveret
0,250" (6,35mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,125" (3,18mm)