PA4341.332ANLT
DigiKeys varenummer
553-4006-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-4006-1-ND - Afskåret tape (CT)
553-4006-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA4341.332ANLT
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 6.5A 22 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 6.5 A 22mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
PA4341.332ANLT Modeller
DC-modstand (DCR)
22mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
9,5A