CSAC0730-3R3M
DigiKeys varenummer
4044-CSAC0730-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAC0730-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
4044-CSAC0730-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CSAC0730-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 6.5A 30 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 6.5 A 30mOhm maks. 2-SMD Lav DCR, lavt tab
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CSAC0730-3R3M Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
30mOhm maks.
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Funktioner
Lav DCR, lavt tab
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,260" B (7,25mm x 6,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
12A