AWCU00453226104TM2
DigiKeys varenummer
553-AWCU00453226104TM2TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-AWCU00453226104TM2CT-ND - Afskåret tape (CT)
553-AWCU00453226104TM2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AWCU00453226104TM2
Beskrivelse
CMC 100UH 200MA 2LN SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH @ 1 MHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 200mA DCR 2Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
2Ohm
Producenter
Pulse Electronics
Spændingsklassifikation - DC
50V
Serie
Driftstemperatur
-50°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 1 MHz
Højde (maks.)
0,110" (2,80mm)
Strømklassificering (maks.)
200mA