ECS-160-12-36-AGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2622TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2622CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2622DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-12-36-AGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±25ppm Krystaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-160-12-36-AGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±25ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)