802-V3-028-10-193101 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Tilslutnings-header Hulmontering 28 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
802-V3-028-10-193101
DigiKeys varenummer
802-V3-028-10-193101-ND
Producenter
Producentens varenummer
802-V3-028-10-193101
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,118" (3,00mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,140" (3,56mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
1,093" (27,75mm)
Isoleringshøjde
0,835" (21,21mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
150VDC