Billede for ZW-14-14-G-D-490-490 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ZW-14-14-G-D-490-490
DigiKeys varenummer
612-ZW-14-14-G-D-490-490-ND
Producenter
Producentens varenummer
ZW-14-14-G-D-490-490
Beskrivelse
CONN BRD STACK .100" 28POS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
28 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ZW-14-14-G-D-490-490 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,450" (11,430mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,490" (12,446mm)
Serie
Længde - Ende
0,490" (12,446mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
28
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
1,430" (36,322mm)