EM4970-24#
DigiKeys varenummer
501-2555-ND
Producenter
Producentens varenummer
EM4970-24#
Beskrivelse
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 24"
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,0" (609,60mm) BNC, Hanstik til Trådleder Testledning 500VAC
Kategori
Kabellængde
24,0" (609,60mm)
Producenter
Pomona Electronics
Trådtykkelse
20 AWG
Serie
Spænding - Nominel
500VAC
Emballage
Bulk
Temperaturområde
131°F (55°C)
Varestatus
Aktiv
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Konfiguration
BNC til trådledere
Farve
Sort og rød
1. stikforbindelse
BNC, Hanstik
Grundlæggende varenummer
2. stikforbindelse
Trådleder
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 2.127
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.8"
På lager: 1497
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 18"
På lager: 580
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 36"
På lager: 881
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"