EM4969-20
DigiKeys varenummer
501-2043-ND
Producenter
Producentens varenummer
EM4969-20
Beskrivelse
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 20"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20,0" (508,00mm) BNC, Hunfatning (jackstik) til Trådleder Testledning 500VAC
Kategori
Kabellængde
20,0" (508,00mm)
Producenter
Pomona Electronics
Trådtykkelse
20 AWG
Serie
Spænding - Nominel
500VAC
Emballage
Bulk
Temperaturområde
131°F (55°C)
Varestatus
Aktiv
Materiale - Isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Konfiguration
BNC til trådledere
Farve
Sort og rød
1. stikforbindelse
BNC, Hunfatning (jackstik)
Grundlæggende varenummer
2. stikforbindelse
Trådleder
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 677
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.9"