PYA12T120100
DigiKeys varenummer
993-PYA12T120100-ND
Producenter
Producentens varenummer
PYA12T120100
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
Phihong USA
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,32" L x 1,61" B x 1,29" H (59,0mm x 40,9mm x 32,7mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, UKCA
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W