PSAC12R-120-R
DigiKeys varenummer
993-PSAC12R-120-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSAC12R-120-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,82" L x 1,97" B x 1,31" H (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB, CE, C-Tick, cULus
Strøm - Output (maks.)
1A
Effekt (Watt)
12 W