PSAC12R-060-R-CR1
DigiKeys varenummer
993-1386-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSAC12R-060-R-CR1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 12W
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Størrelse/dimension
2,82" L x 1,97" B x 1,31" H (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
AS/NZS, cULus, IEC
Spænding - Output
6V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
2A
Effekt (Watt)
12 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)